Kampplan for AFSLUTNINGS STÆVNE 2017-18

Dato Tid Spillested Deltager 1 Runde Klasse Resultat
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 5 Kim Bounlanger, Stormtrooper 1 Eliterække 156-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 5 Ole Dam, Stormtrooper 1 Eliterække 140-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 5 Torben Storm, Stormtrooper 5 Eliterække 151-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 5 Jan Søndergård, Stormtrooper 1 Eliterække
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 5 Claus Christensen, Stormtrooper 1 Eliterække 140-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 6 Bo Hansen, BK & JM 1 Eliterække 85-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 6 Bjarne Kristoffersen, BK & JM 1 Eliterække 106-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 6 Anja Madsen, BK & JM 1 Eliterække
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 6 Jonas Norman Larsen, BK & JM 1 Eliterække 109-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 7 Joan Hansen 1 B-Rækken 129-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 7 Mette NIelsen 1 B-Rækken 116-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 7 Gitte Ulriksen 1 B-Rækken 127-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 8 Bente Timmermann, Misilerne 1 B-Rækken 169-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 8 Lis Mehlbye, Misilerne 1 B-Rækken
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 8 Annegrethe Jørgensen, Misilerne 1 B-Rækken 139-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 8 Birgit Rytter Pedersen, Misilerne 1 B-Rækken 110-0
20-03-2018 17:00 OTTERUP: 8 Aage Mehlbye, Misilerne 1 B-Rækken 144-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Carsten Mogensen, Lunde Renovation 1 B-Rækken
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Irene Rasmussen, Lunde Renovation 1 B-Rækken 119-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Jens Jørgen Poulsen, Lunde Renovation 1 B-Rækken 174-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Ove Larsen, Lunde Renovation 1 B-Rækken
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Frans Larsen, Lunde Renovation 1 B-Rækken 123-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 2 Klaus Hansen, Emmelev 1 B-Rækken 153-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 2 Jan Rasmussen, Emmelev 1 B-Rækken 185-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 2 Anders Nielsen, Emmelev 1 B-Rækken 181-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 2 Allan Jørgensen, Emmelev 1 B-Rækken 202-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 2 Thomas Jensen, Emmelev 1 B-Rækken 166-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Allan Larsen, Legetøjsmekanikeren 1 B-Rækken 268-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Michael Christoffersen, Legetøjsmekanikeren 1 B-Rækken
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Claus Pedersen, Legetøjsmekanikeren 1 B-Rækken 227-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 James Rasmussen, Legetøjsmekanikeren 1 B-Rækken 223-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 4 Poul Erik Clausen, A to Z 1 Eliterække
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 4 Erik Hansen, A to Z 1 Eliterække 130-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 4 Kenneth Dalager, A to Z 1 Eliterække 86-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 4 Allan Knudsen, A to Z 1 Eliterække 155-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Bendt Jørgensen, Tirsdagsdrengene 1 A-Rækken 211-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Kaj Madsen, Tirsdagsdrengene 1 A-Rækken 284-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Bent Hansen, Tirsdagsdrengene 1 A-Rækken 277-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Jess Jørn Jessen, Tirsdagsdrengene 1 A-Rækken 134-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 6 Kirsten Andersen, Tirsdagspigerne 1 A-Rækken 136-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 6 Anna Lise Henriksen, Tirsdagspigerne 1 A-Rækken 181-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 6 Bodil Hansen, Tirsdagspigerne 1 A-Rækken 143-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 6 Hanne Jessen, Tirsdagspigerne 1 A-Rækken 103-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Brian Jensen, SJOC.dk 1 Eliterække 95-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Rene Nielsen, SJOC.dk 1 Eliterække 99-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Eigil Brandt, SJOC.dk 1 Eliterække 131-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Rune Ørum, SJOC.dk 1 Eliterække 97-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 8 Herluf Jørgensen, De 4 Musketerer 1 A-Rækken 600-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 8 Arne Hansen, De 4 Musketerer 1 A-Rækken 600-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 8 Kurt Larsen, De 4 Musketerer 1 A-Rækken 600-0
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 8 Kaj Halskov, De 4 Musketerer 1 A-Rækken 600-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Kristian Larsen, Fyns Bilslag 1 B-Rækken 236-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Andreas Sørensen, Fyns Bilslag 1 B-Rækken 234-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Kenneth Rasmussen, Fyns Bilslag 1 B-Rækken 238-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Martin Knudsen, Fyns Bilslag 1 B-Rækken
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 2 Jesper Henriksen, Bowlingcenter 1 A-Rækken 101-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 2 Poul Erik Henriksen, Bowlingcenter 1 A-Rækken 121-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 2 Valther Hansen, Bowlingcenter 1 A-Rækken 158-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Poul Erik Malling, Otterup Massage 1 A-Rækken 157-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Jens Pedersen, Otterup Massage 1 A-Rækken 124-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Ove Nielsen, Otterup Massage 1 A-Rækken 149-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Keld Jensen, Otterup Massage 1 A-Rækken 145-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 4 Helmer Nissen, Humleholdet 1 A-Rækken 114-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 4 Kim Ambech, Humleholdet 1 A-Rækken 193-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 4 Mogens Knudsen, Humleholdet 1 A-Rækken 168-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 4 Ivan Kolding, Humleholdet 1 A-Rækken 157-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Henning Sørensen, Fiberlan 1 Eliterække 108-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Alex Poulsen, Fiberlan 1 Eliterække 112-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Troels Jørgensen, Fiberlan 1 Eliterække 111-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Keld Pedersen, Fiberlan 1 Eliterække 119-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 6 Kurt Rasmussen, Kildegård 1 Eliterække 185-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 6 Jakob Pilegaard, Kildegård 1 Eliterække 55-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 6 Knud Lerch, Kildegård 1 Eliterække
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 Finn Emilliussen, Boliglan 1 Eliterække 139-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 Jytte Emilliussen, Boliglan 1 Eliterække 127-0
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 Torben Jørgensen, Boliglan 1 Eliterække 173-0