Kampplan for Firma turnering 2017-18

Dato Tid Spillested Deltager 1 Deltager 2 Runde Klasse Resultat
03-10-2017 18:00 OTTERUP: 1 Y-Holdet X-Holdet 1 B-Rækken 0-0
03-10-2017 18:00 OTTERUP: 3 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
1 B-Rækken 6-0
03-10-2017 18:00 OTTERUP: 5 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
1 B-Rækken 6-0
03-10-2017 18:00 OTTERUP: 7 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
1 B-Rækken 0-6
03-10-2017 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
1 A-Rækken 0-6
03-10-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
1 A-Rækken 4-2
03-10-2017 19:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
1 A-Rækken 6-0
03-10-2017 19:00 OTTERUP: 7 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
1 A-Rækken 4-2
03-10-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
1 Eliterække 0-6
03-10-2017 20:00 OTTERUP: 3 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
1 Eliterække 2-4
03-10-2017 20:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
1 Eliterække 2-4
03-10-2017 20:00 OTTERUP: 7 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
1 Eliterække 6-0
10-10-2017 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
2 Eliterække 0-6
10-10-2017 18:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
2 Eliterække 4-2
10-10-2017 18:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
2 Eliterække 6-0
10-10-2017 18:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
2 Eliterække 0-6
10-10-2017 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
2 B-Rækken 0-6
10-10-2017 19:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Y-Holdet 2 B-Rækken 6-0
10-10-2017 19:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
2 B-Rækken 6-0
10-10-2017 19:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
2 B-Rækken 6-0
10-10-2017 20:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
2 A-Rækken 2-4
10-10-2017 20:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
X-Holdet 2 A-Rækken 6-0
10-10-2017 20:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
2 A-Rækken 2-4
10-10-2017 20:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
2 A-Rækken 2-4
17-10-2017 18:00 OTTERUP: 1 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
3 A-Rækken 4-2
17-10-2017 18:00 OTTERUP: 3 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
3 A-Rækken 0-6
17-10-2017 18:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
3 A-Rækken 0-6
17-10-2017 18:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
3 A-Rækken 2-4
17-10-2017 19:00 OTTERUP: 1 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
3 Eliterække 4-2
17-10-2017 19:00 OTTERUP: 3 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
3 Eliterække 2-4
17-10-2017 19:00 OTTERUP: 5 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
3 Eliterække 0-6
17-10-2017 19:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
3 Eliterække 4-2
17-10-2017 20:00 OTTERUP: 1 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
X-Holdet 3 B-Rækken
17-10-2017 20:00 OTTERUP: 3 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
3 B-Rækken
17-10-2017 20:00 OTTERUP: 5 Y-Holdet Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
3 B-Rækken
17-10-2017 20:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
3 B-Rækken
24-10-2017 18:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
4 B-Rækken
24-10-2017 18:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
4 B-Rækken
24-10-2017 18:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
4 B-Rækken
24-10-2017 18:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Y-Holdet 4 B-Rækken
24-10-2017 19:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
4 A-Rækken 4-2
24-10-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
4 A-Rækken 0-6
24-10-2017 19:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
4 A-Rækken 0-6
24-10-2017 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
X-Holdet 4 A-Rækken 6-0
24-10-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
4 Eliterække 2-4
24-10-2017 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
4 Eliterække 6-0
24-10-2017 20:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
4 Eliterække 0-6
24-10-2017 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
4 Eliterække 6-0
31-10-2017 18:00 OTTERUP: 1 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
5 Eliterække 6-0
31-10-2017 18:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
5 Eliterække 6-0
31-10-2017 18:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
5 Eliterække 0-6
31-10-2017 18:00 OTTERUP: 7 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
5 Eliterække 0-6
31-10-2017 19:00 OTTERUP: 1 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
X-Holdet 5 B-Rækken
31-10-2017 19:00 OTTERUP: 3 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
5 B-Rækken
31-10-2017 19:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
5 B-Rækken
31-10-2017 19:00 OTTERUP: 7 Y-Holdet Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
5 B-Rækken
31-10-2017 20:00 OTTERUP: 1 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
5 A-Rækken 0-6
31-10-2017 20:00 OTTERUP: 3 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
5 A-Rækken 0-6
31-10-2017 20:00 OTTERUP: 5 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
5 A-Rækken 6-0
31-10-2017 20:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
5 A-Rækken 0-6
07-11-2017 18:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
6 A-Rækken 6-0
07-11-2017 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
6 A-Rækken 0-6
07-11-2017 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
X-Holdet 6 A-Rækken 6-0
07-11-2017 18:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
6 A-Rækken 2-4
07-11-2017 19:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
6 Eliterække 4-2
07-11-2017 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
6 Eliterække 0-6
07-11-2017 19:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
6 Eliterække 6-0
07-11-2017 19:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
6 Eliterække 6-0
07-11-2017 20:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
6 B-Rækken
07-11-2017 20:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
6 B-Rækken
07-11-2017 20:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Y-Holdet 6 B-Rækken
07-11-2017 20:00 OTTERUP: 7 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
6 B-Rækken
14-11-2017 18:00 OTTERUP: 1 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
X-Holdet 7 B-Rækken
14-11-2017 18:00 OTTERUP: 3 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
7 B-Rækken
14-11-2017 18:00 OTTERUP: 5 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
7 B-Rækken
14-11-2017 18:00 OTTERUP: 7 Y-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
7 B-Rækken
14-11-2017 19:00 OTTERUP: 1 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
7 A-Rækken 6-0
14-11-2017 19:00 OTTERUP: 3 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
7 A-Rækken 6-0
14-11-2017 19:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
7 A-Rækken 6-0
14-11-2017 19:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
7 A-Rækken 0-6
14-11-2017 20:00 OTTERUP: 1 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
7 Eliterække 6-0
14-11-2017 20:00 OTTERUP: 3 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
7 Eliterække 2-4
14-11-2017 20:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
7 Eliterække 2-4
14-11-2017 20:00 OTTERUP: 7 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
7 Eliterække 0-6
21-11-2017 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
8 Eliterække 4-2
21-11-2017 18:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
8 Eliterække 1-5
21-11-2017 18:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
8 Eliterække 2-4
21-11-2017 18:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
8 Eliterække 6-0
21-11-2017 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Y-Holdet 8 B-Rækken
21-11-2017 19:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
8 B-Rækken
21-11-2017 19:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
8 B-Rækken
21-11-2017 19:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
8 B-Rækken
21-11-2017 20:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
X-Holdet 8 A-Rækken 6-0
21-11-2017 20:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
8 A-Rækken 0-6
21-11-2017 20:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
8 A-Rækken 0-6
21-11-2017 20:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
8 A-Rækken 4-2
28-11-2017 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
9 A-Rækken 0-6
28-11-2017 18:00 OTTERUP: 3 X-Holdet Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
9 A-Rækken 0-6
28-11-2017 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
9 A-Rækken 6-0
28-11-2017 18:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
9 A-Rækken 0-6
28-11-2017 19:00 OTTERUP: 1 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
9 Eliterække 6-0
28-11-2017 19:00 OTTERUP: 3 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
9 Eliterække 0-6
28-11-2017 19:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
9 Eliterække 0-6
28-11-2017 19:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
9 Eliterække 6-0
28-11-2017 20:00 OTTERUP: 1 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
X-Holdet 9 B-Rækken
28-11-2017 20:00 OTTERUP: 3 Y-Holdet Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
9 B-Rækken
28-11-2017 20:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
9 B-Rækken
28-11-2017 20:00 OTTERUP: 7 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
9 B-Rækken
05-12-2017 18:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
10 B-Rækken
05-12-2017 18:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
10 B-Rækken
05-12-2017 18:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Y-Holdet 10 B-Rækken
05-12-2017 18:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
10 B-Rækken
05-12-2017 19:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
10 A-Rækken 4-2
05-12-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
10 A-Rækken 2-4
05-12-2017 19:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
X-Holdet 10 A-Rækken 6-0
05-12-2017 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
10 A-Rækken 6-0
05-12-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
10 Eliterække 2-4
05-12-2017 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
10 Eliterække 2-4
05-12-2017 20:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
10 Eliterække 6-0
05-12-2017 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
10 Eliterække 2-4
02-01-2018 18:00 OTTERUP: 1 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
11 Eliterække 6-0
02-01-2018 18:00 OTTERUP: 3 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
11 Eliterække 1-5
02-01-2018 18:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
11 Eliterække 2-4
02-01-2018 18:00 OTTERUP: 7 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
11 Eliterække 0-6
02-01-2018 19:00 OTTERUP: 1 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
X-Holdet 11 B-Rækken
02-01-2018 19:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
11 B-Rækken
02-01-2018 19:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
11 B-Rækken
02-01-2018 19:00 OTTERUP: 7 Y-Holdet Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
11 B-Rækken
02-01-2018 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
11 A-Rækken 0-6
02-01-2018 20:00 OTTERUP: 3 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
11 A-Rækken 4-2
02-01-2018 20:00 OTTERUP: 5 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
11 A-Rækken 4-2
02-01-2018 20:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
11 A-Rækken 0-6
09-01-2018 18:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
12 A-Rækken 0-6
09-01-2018 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
12 A-Rækken 6-0
09-01-2018 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
12 A-Rækken 2-4
09-01-2018 18:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
X-Holdet 12 A-Rækken 6-0
09-01-2018 19:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
12 Eliterække 2-4
09-01-2018 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
12 Eliterække 2-4
09-01-2018 19:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
12 Eliterække 0-6
09-01-2018 19:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
12 Eliterække 6-0
09-01-2018 20:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
12 B-Rækken
09-01-2018 20:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
12 B-Rækken
09-01-2018 20:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
12 B-Rækken
09-01-2018 20:00 OTTERUP: 7 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Y-Holdet 12 B-Rækken
16-01-2018 18:00 OTTERUP: 1 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
X-Holdet 13 B-Rækken
16-01-2018 18:00 OTTERUP: 3 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
13 B-Rækken
16-01-2018 18:00 OTTERUP: 5 Y-Holdet Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
13 B-Rækken
16-01-2018 18:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
13 B-Rækken
16-01-2018 19:00 OTTERUP: 1 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
13 A-Rækken 2-4
16-01-2018 19:00 OTTERUP: 3 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
13 A-Rækken 0-6
16-01-2018 19:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
13 A-Rækken 0-6
16-01-2018 19:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
13 A-Rækken 2-4
16-01-2018 20:00 OTTERUP: 1 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
13 Eliterække 4-2
16-01-2018 20:00 OTTERUP: 3 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
13 Eliterække 2-4
16-01-2018 20:00 OTTERUP: 5 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
13 Eliterække 0-6
16-01-2018 20:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
13 Eliterække 0-6
23-01-2018 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
14 Eliterække 0-6
23-01-2018 18:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
14 Eliterække 2-4
23-01-2018 18:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
14 Eliterække 4-2
23-01-2018 18:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
14 Eliterække 6-0
23-01-2018 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
14 B-Rækken
23-01-2018 19:00 OTTERUP: 3 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
14 B-Rækken
23-01-2018 19:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
14 B-Rækken
23-01-2018 19:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Y-Holdet 14 B-Rækken
23-01-2018 20:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
14 A-Rækken 2-4
23-01-2018 20:00 OTTERUP: 3 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
14 A-Rækken 0-6
23-01-2018 20:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
14 A-Rækken 4-2
23-01-2018 20:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
X-Holdet 14 A-Rækken 6-0
30-01-2018 18:00 OTTERUP: 1 X-Holdet De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
15 A-Rækken 0-6
30-01-2018 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
15 A-Rækken 2-4
30-01-2018 18:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
15 A-Rækken 6-0
30-01-2018 18:00 OTTERUP: 7 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
15 A-Rækken 0-6
30-01-2018 19:00 OTTERUP: 1 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
15 Eliterække 6-0
30-01-2018 19:00 OTTERUP: 3 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
15 Eliterække 4-2
30-01-2018 19:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
15 Eliterække 0-6
30-01-2018 19:00 OTTERUP: 7 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
15 Eliterække 2-4
30-01-2018 20:00 OTTERUP: 1 Y-Holdet X-Holdet 15 B-Rækken
30-01-2018 20:00 OTTERUP: 3 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
15 B-Rækken
30-01-2018 20:00 OTTERUP: 5 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
15 B-Rækken
30-01-2018 20:00 OTTERUP: 7 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
15 B-Rækken
06-02-2018 18:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
16 B-Rækken
06-02-2018 18:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Y-Holdet 16 B-Rækken
06-02-2018 18:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
16 B-Rækken
06-02-2018 18:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
16 B-Rækken
06-02-2018 19:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
16 A-Rækken 0-6
06-02-2018 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
X-Holdet 16 A-Rækken 6-0
06-02-2018 19:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
16 A-Rækken 0-6
06-02-2018 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
16 A-Rækken 4-2
06-02-2018 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
16 Eliterække 0-6
06-02-2018 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
16 Eliterække 6-0
06-02-2018 20:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
16 Eliterække 6-0
06-02-2018 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
16 Eliterække 4-2
13-02-2018 18:00 OTTERUP: 1 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
17 Eliterække 6-0
13-02-2018 18:00 OTTERUP: 3 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
17 Eliterække 6-0
13-02-2018 18:00 OTTERUP: 5 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
17 Eliterække 0-6
13-02-2018 18:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
17 Eliterække 6-0
13-02-2018 19:00 OTTERUP: 1 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
X-Holdet 17 B-Rækken
13-02-2018 19:00 OTTERUP: 3 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
17 B-Rækken
13-02-2018 19:00 OTTERUP: 5 Y-Holdet Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
17 B-Rækken
13-02-2018 19:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
17 B-Rækken
13-02-2018 20:00 OTTERUP: 1 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
17 A-Rækken 4-2
13-02-2018 20:00 OTTERUP: 3 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
17 A-Rækken 4-2
13-02-2018 20:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
17 A-Rækken 0-6
13-02-2018 20:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
17 A-Rækken 4-2
27-02-2018 18:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
18 A-Rækken 6-0
27-02-2018 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
18 A-Rækken 0-6
27-02-2018 18:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
18 A-Rækken 0-6
27-02-2018 18:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
X-Holdet 18 A-Rækken 6-0
27-02-2018 19:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
18 Eliterække 0-6
27-02-2018 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
18 Eliterække 2-4
27-02-2018 19:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
18 Eliterække 6-0
27-02-2018 19:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
18 Eliterække 6-0
27-02-2018 20:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
18 B-Rækken
27-02-2018 20:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
18 B-Rækken
27-02-2018 20:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
18 B-Rækken
27-02-2018 20:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Y-Holdet 18 B-Rækken
06-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
X-Holdet 19 B-Rækken
06-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
19 B-Rækken
06-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
19 B-Rækken
06-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Y-Holdet Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
19 B-Rækken
06-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
19 A-Rækken 6-0
06-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
19 A-Rækken 4-2
06-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
19 A-Rækken 0-6
06-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
19 A-Rækken 0-6
06-03-2018 20:00 OTTERUP: 1 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
19 Eliterække 6-0
06-03-2018 20:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
19 Eliterække 6-0
06-03-2018 20:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
19 Eliterække 6-0
06-03-2018 20:00 OTTERUP: 7 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
19 Eliterække 0-6
13-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
20 Eliterække 0-6
13-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
20 Eliterække 0-6
13-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
20 Eliterække 6-0
13-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
20 Eliterække 2-4
13-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
20 B-Rækken
13-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
20 B-Rækken
13-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
Y-Holdet 20 B-Rækken
13-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
20 B-Rækken
13-03-2018 20:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
20 A-Rækken 6-0
13-03-2018 20:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
20 A-Rækken 2-4
13-03-2018 20:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
X-Holdet 20 A-Rækken 6-0
13-03-2018 20:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
20 A-Rækken 4-2
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagspigerne
- Hanne Jessen
- Bodil Hansen
- Anna Lise Henriksen
- Kirsten Andersen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
- Arne Hansen
- Kaj Johansen
- Daisy Esbensen
21 A-Rækken 2-4
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 3 Humleholdet
- Kim Ambech
- Helmer Nissen
- Mogens Knudsen
- Ivan Kolding
Bowlingcenter
- Valther Hansen
- Poul Erik Henriksen
- Jesper Henriksen
- Ulrik Bieler
21 A-Rækken 4-2
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Keld Jensen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Ove Nielsen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Ann Berit Storm
- Margot Pors
- Bente Pedersen
- Birgitte Godtfredsen
- Daisy Esbensen
21 A-Rækken 2-4
20-03-2018 18:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Tirsdagsdrengene
- Kaj Madsen
- Jess Jørn Jessen
- Bent Hansen
- Bendt Jørgensen
- Helmer Sørensen
21 A-Rækken 0-6
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 1 Keglerne
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
X-Holdet 21 B-Rækken
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 3 Emmelev
- Thomas Jensen
- Jan Rasmussen
- Klaus Hansen
- Allan Jørgensen
- Anders Nielsen
Misilerne
- Annegrethe Jørgensen
- Aage Mehlbye
- Bente Timmermann
- Lis Mehlbye
21 B-Rækken
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 5 Lunde Renovation
- Frans Larsen
- Irene Rasmussen
- Ove Larsen
- Jens Jørgen Poulsen
- Carsten Mogensen
Tøserne
- Bente Klüver Jensen
- Birgit Lyder
- Inge Bøg
21 B-Rækken
20-03-2018 19:00 OTTERUP: 7 Y-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- Allan Larsen
- James Rasmussen
21 B-Rækken
20-03-2018 20:00 OTTERUP: 1 Fiberlan 2
- Keld Pedersen
- Henning Sørensen
- Bent Jensen
- Troels Jørgensen
- Alex Poulsen
- Vagn Nielsen
- Bjarne Kristoffersen
Stige Vinduespolering 1
- Preben Thygesen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Lars Esbensen
21 Eliterække 2-4
20-03-2018 20:00 OTTERUP: 3 Top CNC
- Brian Jensen
- Rune Ørum
- Eigil Brandt
- Rene Nielsen
- Allan Jensen
- Kent Kryger
A to Z
- Allan Knudsen
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
21 Eliterække 0-6
20-03-2018 20:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
- Jakob Pilegaard
- Jørgen Nielsen
Fiberland 1
- Poul Jørgen Knudsen
- Jørgen Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Torben Jørgensen
- Jonas Bøg
- Finn Emilliussen
21 Eliterække 4-2
20-03-2018 20:00 OTTERUP: 7 Stormtrooper
- Jan Søndergård
- Claus Christensen
- Kim Bounlanger
- Ole Dam
- Torben Storm
- Anders Kjeldsen
BK & JM
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Bo Hansen
- Jonas Norman Larsen
21 Eliterække 0-6