Kampplan for AFSLUTNINGS STÆVNE 2016-17

Dato Tid Spillested Deltager 1 Runde Klasse Resultat
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 1 Troels Jørgensen 1 A 267-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 1 Kaj Madsen 1 A 429-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 1 Bent Hansen 1 A 355-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 1 Poul Madsen 1 A 445-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 2 Bodil Hansen, Tirsdagspigerne 1 A 380-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 2 Anna Lise Henriksen, Tirsdagspigerne 1 A 332-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 2 Hanne Jessen, Tirsdagspigerne 1 A 309-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 3 Bendt Jørgensen, Tirsdagsdrengene 1 Elite 303-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 3 Jess Jørn Jessen, Tirsdagsdrengene 1 Elite 364-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 3 Adolf Jørgensen, Tirsdagsdrengene 1 Elite 303-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 4 Kaj Halskov, De 4 Musketerer 1 A 396-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 4 Arne Hansen, De 4 Musketerer 1 A 318-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 4 Kurt Larsen, De 4 Musketerer 1 A 364-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 4 Herluf Jørgensen, De 4 Musketerer 1 A 378-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 5 Mette NIelsen 1 B 256-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 5 Joan Hansen 1 B 352-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 5 Gitte Ulriksen 1 B 328-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 6 Bjarne Kristoffersen, BK & JM 1 Elite 345-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 6 Bo Hansen, BK & JM 1 Elite 325-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 6 Anja Madsen, BK & JM 1 Elite 327-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 6 Jonas Madsen, BK & JM 1 Elite 441-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 7 Birgit Rytter Pedersen, Misilerne 1 B 280-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 7 Lis Mehlbye, Misilerne 1 B 328-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 7 Aage Mehlbye, Misilerne 1 B 306-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 7 Annegrethe Jørgensen, Misilerne 1 B 287-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 8 Knud Tolderlund 1 A 454-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 8 Kaj Johansen 1 A 290-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 8 Niels Justesen 1 A 401-0
28-03-2017 17:00 OTTERUP: 8 Erik Yndgård 1 A
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Eigil Brandt, SJOC.dk 1 Elite 395-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Rene Nielsen, SJOC.dk 1 Elite 427-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Brian Jensen, SJOC.dk 1 Elite 443-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Rune Ørum, SJOC.dk 1 Elite 360-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 2 Knud Lerch, Kildegård 1 Elite 396-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 2 Kurt Rasmussen, Kildegård 1 Elite 375-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 2 Jakob Pilegaard, Kildegård 1 Elite 463-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Irene Rasmussen, Lunde Renovation 1 B 396-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Ove Larsen, Lunde Renovation 1 B 342-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Frans Larsen, Lunde Renovation 1 B 272-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Jens Jørgen Poulsen, Lunde Renovation 1 B 300-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 4 Kenneth Dalager, A to Z 1 Elite 523-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 4 Erik Hansen, A to Z 1 Elite 397-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 4 Poul Erik Clausen, A to Z 1 Elite 370-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Bent Jensen, Fiberlan 1 Elite 384-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Anders Kingo, Fiberlan 1 Elite 346-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Keld Pedersen, Fiberlan 1 Elite 333-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 6 Poul Jørgen Knudsen, Boliglan 1 Elite 274-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 6 Jytte Emilliussen, Boliglan 1 Elite 347-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 6 Jørgen Emilliussen, Boliglan 1 Elite 419-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Elsebeth Jørgensen 1 B 271-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Bente Klüver Jensen 1 B 304-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Inge Bøg 1 B 304-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Birgit Lyder 1 B 416-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 8 Thomas Jensen, Emmelev 1 A 346-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 8 Jan Rasmussen, Emmelev 1 A 260-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 8 Allan Jørgensen, Emmelev 1 A 273-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 8 Anders Nielsen, Emmelev 1 A 294-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 8 Klaus Hansen, Emmelev 1 A 339-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Daisy Esbensen 1 B
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Sonja Madsen 1 B 274-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Kirsten Andersen 1 B 390-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Lars Esbensen 1 B 337-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 2 Ivan Kolding, Humleholdet 1 B 335-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 2 Lars Hansen, Humleholdet 1 B
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 2 Helmer Nissen, Humleholdet 1 B 370-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 2 Kim Ambech, Humleholdet 1 B 381-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Valther Hansen, Bowlingcenter 1 A 324-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Poul Erik Henriksen, Bowlingcenter 1 A 286-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 4 Poul Erik Malling, Otterup Massage 1 A 378-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 4 Jens Guld, Otterup Massage 1 A 415-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 4 Ove Nielsen, Otterup Massage 1 A 278-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 4 Keld Jensen, Otterup Massage 1 A 418-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Claus Pedersen, Legetøjsmekanikeren 1 B 385-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 James Rasmussen, Legetøjsmekanikeren 1 B 307-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Michael Christoffersen, Legetøjsmekanikeren 1 B 303-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Allan Larsen, Legetøjsmekanikeren 1 B 346-0