Kampplan for FIRMA TURNERING 2016-17

Dato Tid Spillested Deltager 1 Deltager 2 Runde Klasse Resultat
27-09-2016 18:00 OTTERUP: 1 X-Holdet havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
1 B-Rækken 0-6
27-09-2016 18:00 OTTERUP: 3 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
1 B-Rækken 4-2
27-09-2016 18:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
1 B-Rækken 6-0
27-09-2016 18:00 OTTERUP: 7 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
1 B-Rækken 2-4
27-09-2016 19:00 OTTERUP: 1 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
1 A-Rækken 6-0
27-09-2016 19:00 OTTERUP: 3 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
1 A-Rækken 0-6
27-09-2016 19:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
1 A-Rækken 2-4
27-09-2016 19:00 OTTERUP: 7 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
1 A-Rækken 2-4
27-09-2016 20:00 OTTERUP: 1 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
1 Elite-rækk 0-6
27-09-2016 20:00 OTTERUP: 3 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
1 Elite-rækk 6-0
27-09-2016 20:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
1 Elite-rækk 2-4
27-09-2016 20:00 OTTERUP: 7 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
1 Elite-rækk 0-6
04-10-2016 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
2 Elite-rækk 0-6
04-10-2016 18:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
2 Elite-rækk 6-0
04-10-2016 18:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
2 Elite-rækk 4-2
04-10-2016 18:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
2 Elite-rækk 4-2
04-10-2016 19:00 OTTERUP: 1 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
2 B-Rækken 2-4
04-10-2016 19:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
X-Holdet 2 B-Rækken 6-0
04-10-2016 19:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
2 B-Rækken 4-2
04-10-2016 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
2 B-Rækken 6-0
04-10-2016 20:00 OTTERUP: 1 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
2 A-Rækken 0-6
04-10-2016 20:00 OTTERUP: 3 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
2 A-Rækken 6-0
04-10-2016 20:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
2 A-Rækken 6-0
04-10-2016 20:00 OTTERUP: 7 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
2 A-Rækken 0-6
11-10-2016 18:00 OTTERUP: 1 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
3 A-Rækken 5-1
11-10-2016 18:00 OTTERUP: 3 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
3 A-Rækken 0-6
11-10-2016 18:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
3 A-Rækken 2-4
11-10-2016 18:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
3 A-Rækken 2-4
11-10-2016 19:00 OTTERUP: 1 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
3 Elite-rækk 6-0
11-10-2016 19:00 OTTERUP: 3 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
3 Elite-rækk 6-0
11-10-2016 19:00 OTTERUP: 5 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
3 Elite-rækk 0-6
11-10-2016 19:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
3 Elite-rækk 6-0
11-10-2016 20:00 OTTERUP: 1 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
3 B-Rækken 6-0
11-10-2016 20:00 OTTERUP: 3 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
3 B-Rækken 4-2
11-10-2016 20:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
3 B-Rækken 0-6
11-10-2016 20:00 OTTERUP: 7 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
3 B-Rækken 0-6
25-10-2016 18:00 OTTERUP: 1 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
4 B-Rækken 4-2
25-10-2016 18:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
4 B-Rækken 4-2
25-10-2016 18:00 OTTERUP: 5 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
4 B-Rækken 2-4
25-10-2016 18:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
X-Holdet 4 B-Rækken 6-0
25-10-2016 19:00 OTTERUP: 1 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
4 A-Rækken 0-6
25-10-2016 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
4 A-Rækken 2-4
25-10-2016 19:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
4 A-Rækken 4-2
25-10-2016 19:00 OTTERUP: 7 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
4 A-Rækken 6-0
25-10-2016 20:00 OTTERUP: 1 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
4 Elite-rækk 0-6
25-10-2016 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
4 Elite-rækk 4-2
25-10-2016 20:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
4 Elite-rækk 2-4
25-10-2016 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
4 Elite-rækk 6-0
01-11-2016 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
5 Elite-rækk 2-4
01-11-2016 18:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
5 Elite-rækk 4-2
01-11-2016 18:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
5 Elite-rækk 6-0
01-11-2016 18:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
5 Elite-rækk 4-2
01-11-2016 19:00 OTTERUP: 1 X-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
5 B-Rækken 0-6
01-11-2016 19:00 OTTERUP: 3 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
5 B-Rækken 0-6
01-11-2016 19:00 OTTERUP: 5 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
5 B-Rækken 0-6
01-11-2016 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
5 B-Rækken 4-2
01-11-2016 20:00 OTTERUP: 1 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
5 A-Rækken 4-2
01-11-2016 20:00 OTTERUP: 3 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
5 A-Rækken 6-0
01-11-2016 20:00 OTTERUP: 5 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
5 A-Rækken 0-6
01-11-2016 20:00 OTTERUP: 7 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
5 A-Rækken 2-4
08-11-2016 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
6 A-Rækken 4-2
08-11-2016 18:00 OTTERUP: 3 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
6 A-Rækken 6-0
08-11-2016 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
6 A-Rækken 2-4
08-11-2016 18:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
6 A-Rækken 6-0
08-11-2016 19:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
6 Elite-rækk 0-6
08-11-2016 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
6 Elite-rækk 0-6
08-11-2016 19:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
6 Elite-rækk 6-0
08-11-2016 19:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
6 Elite-rækk 0-6
08-11-2016 20:00 OTTERUP: 1 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
6 B-Rækken 4-2
08-11-2016 20:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
6 B-Rækken 6-0
08-11-2016 20:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
X-Holdet 6 B-Rækken 6-0
08-11-2016 20:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
6 B-Rækken 4-2
15-11-2016 18:00 OTTERUP: 1 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
7 B-Rækken 6-0
15-11-2016 18:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
7 B-Rækken 2-4
15-11-2016 18:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
7 B-Rækken 0-6
15-11-2016 18:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
7 B-Rækken 0-6
15-11-2016 19:00 OTTERUP: 1 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
7 A-Rækken 6-0
15-11-2016 19:00 OTTERUP: 3 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
7 A-Rækken 2-4
15-11-2016 19:00 OTTERUP: 5 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
7 A-Rækken 2-4
15-11-2016 19:00 OTTERUP: 7 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
7 A-Rækken 6-0
15-11-2016 20:00 OTTERUP: 1 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
7 Elite-rækk 2-4
15-11-2016 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
7 Elite-rækk 2-4
15-11-2016 20:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
7 Elite-rækk 2-4
15-11-2016 20:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
7 Elite-rækk 2-4
22-11-2016 18:00 OTTERUP: 1 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
8 Elite-rækk 6-0
22-11-2016 18:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
8 Elite-rækk 6-0
22-11-2016 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
8 Elite-rækk 2-4
22-11-2016 18:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
8 Elite-rækk 2-4
22-11-2016 19:00 OTTERUP: 1 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
8 B-Rækken 0-6
22-11-2016 19:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
8 B-Rækken 0-6
22-11-2016 19:00 OTTERUP: 5 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
X-Holdet 8 B-Rækken 6-0
22-11-2016 19:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
8 B-Rækken 6-0
22-11-2016 20:00 OTTERUP: 1 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
8 A-Rækken 6-0
22-11-2016 20:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
8 A-Rækken 4-2
22-11-2016 20:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
8 A-Rækken 0-6
22-11-2016 20:00 OTTERUP: 7 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
8 A-Rækken 4-2
29-11-2016 18:00 OTTERUP: 1 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
9 A-Rækken 0-6
29-11-2016 18:00 OTTERUP: 3 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
9 A-Rækken 6-0
29-11-2016 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
9 A-Rækken 0-6
29-11-2016 18:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
9 A-Rækken 0-6
29-11-2016 19:00 OTTERUP: 1 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
9 Elite-rækk 6-0
29-11-2016 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
9 Elite-rækk 2-4
29-11-2016 19:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
9 Elite-rækk 2-4
29-11-2016 19:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
9 Elite-rækk 4-2
29-11-2016 20:00 OTTERUP: 1 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
9 B-Rækken 0-6
29-11-2016 20:00 OTTERUP: 3 X-Holdet Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
9 B-Rækken 0-6
29-11-2016 20:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
9 B-Rækken 4-2
29-11-2016 20:00 OTTERUP: 7 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
9 B-Rækken 2-4
03-01-2017 18:00 OTTERUP: 1 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
10 B-Rækken 6-0
03-01-2017 18:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
10 B-Rækken 2-4
03-01-2017 18:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
X-Holdet 10 B-Rækken 6-0
03-01-2017 18:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
10 B-Rækken 6-0
03-01-2017 19:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
10 A-Rækken 6-0
03-01-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
10 A-Rækken 4-2
03-01-2017 19:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
10 A-Rækken 0-6
03-01-2017 19:00 OTTERUP: 7 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
10 A-Rækken 2-4
03-01-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
10 Elite-rækk 4-2
03-01-2017 20:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
10 Elite-rækk 0-6
03-01-2017 20:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
10 Elite-rækk 4-2
03-01-2017 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
10 Elite-rækk 4-2
10-01-2017 18:00 OTTERUP: 1 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
11 Elite-rækk 6-0
10-01-2017 18:00 OTTERUP: 3 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
11 Elite-rækk 6-0
10-01-2017 18:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
11 Elite-rækk 6-0
10-01-2017 18:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
11 Elite-rækk 0-6
10-01-2017 19:00 OTTERUP: 1 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
11 B-Rækken 0-6
10-01-2017 19:00 OTTERUP: 3 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
11 B-Rækken 2-4
10-01-2017 19:00 OTTERUP: 5 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
11 B-Rækken 6-0
10-01-2017 19:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
11 B-Rækken 0-6
10-01-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
11 A-Rækken 0-6
10-01-2017 20:00 OTTERUP: 3 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
11 A-Rækken 6-0
10-01-2017 20:00 OTTERUP: 5 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
11 A-Rækken 2-4
10-01-2017 20:00 OTTERUP: 7 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
11 A-Rækken 4-2
17-01-2017 18:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
12 A-Rækken 4-2
17-01-2017 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
12 A-Rækken 6-0
17-01-2017 18:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
12 A-Rækken 6-0
17-01-2017 18:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
12 A-Rækken 0-6
17-01-2017 19:00 OTTERUP: 1 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
12 Elite-rækk 2-4
17-01-2017 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
12 Elite-rækk 0-6
17-01-2017 19:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
12 Elite-rækk 0-6
17-01-2017 19:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
12 Elite-rækk 4-2
17-01-2017 20:00 OTTERUP: 1 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
12 B-Rækken 4-2
17-01-2017 20:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
12 B-Rækken 6-0
17-01-2017 20:00 OTTERUP: 5 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
12 B-Rækken 6-0
17-01-2017 20:00 OTTERUP: 7 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
X-Holdet 12 B-Rækken 6-0
24-01-2017 18:00 OTTERUP: 1 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
13 B-Rækken 6-0
24-01-2017 18:00 OTTERUP: 3 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
13 B-Rækken 6-0
24-01-2017 18:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
13 B-Rækken 0-6
24-01-2017 18:00 OTTERUP: 7 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
13 B-Rækken 0-6
24-01-2017 19:00 OTTERUP: 1 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
13 A-Rækken 6-0
24-01-2017 19:00 OTTERUP: 3 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
13 A-Rækken 6-0
24-01-2017 19:00 OTTERUP: 5 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
13 A-Rækken 6-0
24-01-2017 19:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
13 A-Rækken 0-6
24-01-2017 20:00 OTTERUP: 1 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
13 Elite-rækk 6-0
24-01-2017 20:00 OTTERUP: 3 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
13 Elite-rækk 5-1
24-01-2017 20:00 OTTERUP: 5 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
13 Elite-rækk 4-2
24-01-2017 20:00 OTTERUP: 7 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
13 Elite-rækk 6-0
31-01-2017 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
14 Elite-rækk 0-6
31-01-2017 18:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
14 Elite-rækk 2-4
31-01-2017 18:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
14 Elite-rækk 4-2
31-01-2017 18:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
14 Elite-rækk 4-2
31-01-2017 19:00 OTTERUP: 1 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
14 B-Rækken 0-6
31-01-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
14 B-Rækken 2-4
31-01-2017 19:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
14 B-Rækken 0-6
31-01-2017 19:00 OTTERUP: 7 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
X-Holdet 14 B-Rækken 6-0
31-01-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
14 A-Rækken 4-2
31-01-2017 20:00 OTTERUP: 3 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
14 A-Rækken 2-4
31-01-2017 20:00 OTTERUP: 5 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
14 A-Rækken 0-6
31-01-2017 20:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
14 A-Rækken 0-6
07-02-2017 18:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
15 A-Rækken 4-2
07-02-2017 18:00 OTTERUP: 3 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
15 A-Rækken 6-0
07-02-2017 18:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
15 A-Rækken 6-0
07-02-2017 18:00 OTTERUP: 7 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
15 A-Rækken 6-0
07-02-2017 19:00 OTTERUP: 1 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
15 Elite-rækk 6-0
07-02-2017 19:00 OTTERUP: 3 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
15 Elite-rækk 2-4
07-02-2017 19:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
15 Elite-rækk 0-6
07-02-2017 19:00 OTTERUP: 7 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
15 Elite-rækk 2-4
07-02-2017 20:00 OTTERUP: 1 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
16 B-Rækken 4-2
07-02-2017 20:00 OTTERUP: 3 X-Holdet havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
15 B-Rækken 0-6
07-02-2017 20:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
15 B-Rækken 4-2
07-02-2017 20:00 OTTERUP: 7 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
15 B-Rækken 0-6
14-02-2017 18:00 OTTERUP: 1 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
15 B-Rækken 0-6
14-02-2017 18:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
X-Holdet 16 B-Rækken 6-0
14-02-2017 18:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
16 B-Rækken 0-6
14-02-2017 18:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
16 B-Rækken 2-4
14-02-2017 19:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
16 A-Rækken 6-0
14-02-2017 19:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
16 A-Rækken 0-6
14-02-2017 19:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
16 A-Rækken 2-4
14-02-2017 19:00 OTTERUP: 7 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
16 A-Rækken 0-6
14-02-2017 20:00 OTTERUP: 1 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
16 Elite-rækk 6-0
14-02-2017 20:00 OTTERUP: 3 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
16 Elite-rækk 0-6
14-02-2017 20:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
16 Elite-rækk 4-2
14-02-2017 20:00 OTTERUP: 7 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
16 Elite-rækk 2-4
28-02-2017 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
17 Elite-rækk 0-6
28-02-2017 18:00 OTTERUP: 3 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
17 Elite-rækk 6-0
28-02-2017 18:00 OTTERUP: 5 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
17 Elite-rækk 0-6
28-02-2017 18:00 OTTERUP: 7 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
17 Elite-rækk 0-6
28-02-2017 19:00 OTTERUP: 1 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
17 B-Rækken 0-6
28-02-2017 19:00 OTTERUP: 3 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
17 B-Rækken 4-2
28-02-2017 19:00 OTTERUP: 5 X-Holdet Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
17 B-Rækken 0-6
28-02-2017 19:00 OTTERUP: 7 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
17 B-Rækken 0-6
28-02-2017 20:00 OTTERUP: 1 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
17 A-Rækken 0-6
28-02-2017 20:00 OTTERUP: 3 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
17 A-Rækken 0-6
28-02-2017 20:00 OTTERUP: 5 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
17 A-Rækken 0-6
28-02-2017 20:00 OTTERUP: 7 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
17 A-Rækken 4-2
07-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
18 A-Rækken 0-6
07-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
18 A-Rækken 0-6
07-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
18 A-Rækken 4-2
07-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
18 A-Rækken 0-6
07-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
18 Elite-rækk 0-6
07-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
18 Elite-rækk 0-6
07-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
18 Elite-rækk 6-0
07-03-2017 19:00 OTTERUP: 7 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
18 Elite-rækk 0-6
07-03-2017 20:00 OTTERUP: 1 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
18 B-Rækken 6-0
07-03-2017 20:00 OTTERUP: 3 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
18 B-Rækken 6-0
07-03-2017 20:00 OTTERUP: 5 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
18 B-Rækken 0-6
07-03-2017 20:00 OTTERUP: 7 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
X-Holdet 18 B-Rækken 6-0
14-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
19 B-Rækken 0-6
14-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
19 B-Rækken 0-6
14-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
19 B-Rækken 0-6
14-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
19 B-Rækken 0-6
14-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
19 A-Rækken 2-4
14-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
19 A-Rækken 4-2
14-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
19 A-Rækken 2-4
14-03-2017 19:00 OTTERUP: 7 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
19 A-Rækken 2-4
14-03-2017 20:00 OTTERUP: 1 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
19 Elite-rækk 6-0
14-03-2017 20:00 OTTERUP: 3 A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
19 Elite-rækk 6-0
14-03-2017 20:00 OTTERUP: 5 BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
19 Elite-rækk 0-6
14-03-2017 20:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
19 Elite-rækk 0-6
21-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
20 Elite-rækk 0-6
21-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
20 Elite-rækk 0-6
21-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
20 Elite-rækk 6-0
21-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
20 Elite-rækk 0-6
21-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
20 B-Rækken 4-2
21-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
20 B-Rækken 6-0
21-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
X-Holdet 20 B-Rækken 6-0
21-03-2017 19:00 OTTERUP: 7 havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
20 B-Rækken 6-0
21-03-2017 20:00 OTTERUP: 1 De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
20 A-Rækken 2-4
21-03-2017 20:00 OTTERUP: 3 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
20 A-Rækken 0-6
21-03-2017 20:00 OTTERUP: 5 Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
20 A-Rækken 2-4
21-03-2017 20:00 OTTERUP: 7 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
20 A-Rækken 2-4
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 1 Tirsdagspigerne
- Ketty Andersen
- Bodil Hansen
- Inge Sørensen
- Hanne Jessen
- Anna Lise Henriksen
De 4 Musketerer
- Herluf Jørgensen
- Arne Hansen
- Kurt Larsen
- Kaj Halskov
21 A-Rækken 6-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 3 Bowlingcenter
- Patrick Torp
- Gitte Hansen
- Jesper Henriksen
- Poul Erik Henriksen
- Valther Hansen
- Lene Jeppesen
- Ulrik Bieler
- Joshefine Bieler
- Johnatan Bieler
Rejseholdet
- Kaj Johansen
- Mogens Rasmussen
- Niels Justesen
- Knud Tolderlund
- Erik Yndgård
21 A-Rækken 0-6
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 5 Dit Event
- Per Enghus
- Ove Nielsen
- Jens Pedersen
- Poul Erik Malling
- Keld Jensen
Stige Vinduespolering Pigerne
- Margot Pors
- Birgitte Godtfredsen
- Bente Pedersen
- Ann Berit Storm
- Hanne Thygesen
21 A-Rækken 6-0
28-03-2017 18:00 OTTERUP: 7 Bliktud
- Poul Madsen
- Bent Hansen
- Kaj Madsen
- Troels Jørgensen
Emmelev
- Bo Rydbjerg
- Jan Rasmussen
- Thomas Jensen
- Anders Nielsen
- Allan Jørgensen
- Klaus Hansen
21 A-Rækken 6-0
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 1 Kildegård
- Andreas Willesen
- Jakob Pilegaard
- Kent Sørensen
- Jørgen Nielsen
- Kurt Rasmussen
- Knud Lerch
Fiberland 1
- Finn Emilliussen
- Jytte Emilliussen
- Jørgen Emilliussen
- Poul Jørgen Knudsen
21 Elite-rækk 4-2
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 3 Top CNC
- Eigil Brandt
- Brian Jensen
- Rene Nielsen
- Rune Ørum
A to Z
- Kenneth Dalager
- Poul Erik Clausen
- Erik Hansen
- Allan Knudsen
21 Elite-rækk 2-4
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 5 Fiberlan 2
- Henning Sørensen
- John Kjærgård
- Anders Kingo
- Bent Jensen
- Alex Poulsen
- Keld Pedersen
Stige Vinduespolering 1
- Daniel Pedersen
- Benny Storm
- Jørn Ulrik Pedersen
- Preben Thygesen
21 Elite-rækk 2-4
28-03-2017 19:00 OTTERUP: 7 Tirsdagsdrengene
- Bendt Jørgensen
- Adolf Jørgensen
- Jess Jørn Jessen
- Helmer Sørensen
BK & JM
- Bo Hansen
- Bjarne Kristoffersen
- Anja Madsen
- Jonas Norman Larsen
21 Elite-rækk 0-6
28-03-2017 20:00 OTTERUP: 1 Lunde Renovation
- Carsten Mogensen
- Ove Larsen
- Irene Rasmussen
- Jens Jørgen Poulsen
- Frans Larsen
havemand
- Sonja Madsen
- Lars Esbensen
- Kirsten Andersen
- László Levente Hodor
- Daisy Esbensen
21 B-Rækken 6-0
28-03-2017 20:00 OTTERUP: 3 Humleholdet
- Lars Hansen
- Helmer Nissen
- Ivan Kolding
- Kim Ambech
Tøserne
- Inge Bøg
- Birgit Lyder
- Elsebeth Jørgensen
- Bente Klüver Jensen
21 B-Rækken 6-0
28-03-2017 20:00 OTTERUP: 5 Legetøjsmekanikeren
- Claus Pedersen
- Michael Christoffersen
- James Rasmussen
- Allan Larsen
Misilerne
- Birgit Rytter Pedersen
- Aage Mehlbye
- Lis Mehlbye
- Annegrethe Jørgensen
21 B-Rækken 2-4
28-03-2017 20:00 OTTERUP: 7 X-Holdet Keglerne
- Britt Knudsen
- Joan Hansen
- Mette Ulriksen
- Gitte Ulriksen
- Mette NIelsen
21 B-Rækken 0-6